جمعه , آذر ۲۴, ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
خانه » اجتماعی » اختلافات صنفی در شعبه حل اختلاف اصناف

اختلافات صنفی در شعبه حل اختلاف اصناف

معاون رئيس كل دادگستري و رئيس شوراي حل اختلاف استان البرز تصريح كرد
دادگاه

شبکه خبر دانشجویان البرز – سرویس اجتماعی

كياپاشا معاون رئيس كل دادگستري و رئيس شوراي حل اختلاف استان البرز در ديدار با هيئت رئيسه مجمع امور صنفي كرج گفت: شعبه حل اختلاف اصناف با هدف بررسي دقيق و موشكافانه اختلافات ما بين فعالان صنفي و مردم و با در نظر گرفتن جايگاه حقيقي و حقوقي در طرف دعوي و كاهش مراجعات مردمي به شعب دادگستري، با همكاري مجمع امور صنفي كرج و همراهي سه نفر از عزيزان فعال در اتحاديه هاي صنفي آقايان اسفندياري، آجرلو و غفوريان داير شده است.

وي افزود: اين شعبه تاكنون به پرونده هاي مختلف صنفي رسيدگي كرده است كه همگي مورد تائيد دادگاه تجديد نظر نيز قرار گرفته است و همين موضوع نشان دهنده بررسي دقيق پرونده ها در اين شعبه است.

حميد كريمي رئيس مجمع امور صنفي كرج نيز در اين نشست ضمن تشكر از همكاري شوراي حل اختلاف استان البرز با اصناف كرج گفت: اميدواريم فعاليت اين شعبه و نحوه رسيدگي به دعاوي در آن، به اهداف مورد نظر خود دست يابد و مراجعه كنندگان نيز رضايت كاملي از روند رسيدگي به شكايت شان در اين شعبه داشته باشند.

كريمي افزود: جا دارد تا روساي محترم اتحاديه هاي صنفي نسبت به معرفي اين شعبه به اعضاي تحت پوشش خود، اقدامات لازم را به عمل آورند. بهروز روستا آزاد مسئول امور مالي مجمع امور صنفي كرج نيز در همين رابطه گفت: با توجه به اهميت فعاليت اين شعبه، اين مجمع آمادگي خود را جهت هر گونه كمك كه باعث تسريع در روند رسيدگي به پرونده ها شود را اعلام مي دارد.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

شورای شهر

معیارهای انتخاب شهردار کرج

اسنا، شبکه خبر دانشجویان البرز – معیارهای انتخاب شهردار کرج از نظر لیست منتخب شورای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *