جمعه , آذر ۲۴, ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ
خانه » سیاسی » داخلی » بازسازی کودتای ۲۸ مرداد

بازسازی کودتای ۲۸ مرداد

تفاوت دیدگاه رهبری و دکتر روحانی در موضوعات مختلف ابزاری برای عده ای سوء استفاده گر شده است.

با توجه به شرایط امروز جامعه با تهدیدات تروریستی و اطلاعات وزارت امور خارجه آمریکا پس از شصت و چهار سال مبتنی بر دخالت آمریکا در کودتای بیست و هشت مرداد سال هزار و سیصد و سی و دو می توان پی برد که یادآوری این راهکارها فقط برای ساقط کردن دولت قانونی و مردمی کنونی است.

تفاوت دیدگاه رهبری و دکتر روحانی در موضوعات مختلف ابزاری برای عده ای سوء استفاده گر شده است؛ که با بزرگ نمایی مشکلات کشور و سیاه نمایی موجب دلسرد شدن مردم شده اند و در جریان سند ۲۰۳۰ قصد دارند دولت دوازدهم را فاسد و ضد دین جلوه دهند و در مواردی چون روز قدس که خود مبنای وحدت است را فرصتی برای دعوا های جناحی خود تبدیل کرده اند. الزام به رعایت حرمت سران کشور است همانطور که رهبر بارها فرموده اند توهین به مسئولان با هر انگیزه ای نه مجاز و نه به نفع انقلاب اسلامی است. عده ای با سوءاستفاده از عبارت آتش به اختیار دست به رفتارهای زشت زده اند و کار غیرقانونی خود را توجیه می کنند. پس از پاسخ موشکی به حملات تروریستی این عملکردی عکس بود و به جای همگرایی در جامعه به فضای دو قطبی و تفرقه آمیز دامن زدند. تفاوت در دیدگاه ها و سلایق از ابتدای انقلاب تا به امروز بین مسئولان کشوری وجود داشته است که باید با گفت و گو در جلسات و فضایی آرام و فارغ از تنش سیاسی به حل اختلافتشان بپردازند.

تمامی این تشابهات با کودتای بیست و هشت مرداد موجب کنارگیری مردم از صحنه، باز شدن راهی برای دشمنان و ایجاد فضای سیاسی بسته و پایمال شدن حقوق مردم است و قطعا اقتدار نظام و سران کشور به وحدت ملی و تکیه بر نقاط مشترک بستگی دارد.

درباره ی سبزک

همچنین ببینید

جنگ سوریه

شکست‌های پیاپی داعش و آینده مبهم عراق

وحید عسکری – کارشناس‌ارشد علوم سیاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *