سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۷:۲۴ ب.ظ
خانه » خبر » اسدیان: مشکلات مالی در اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کرج مرتفع خواهد شد

اسدیان: مشکلات مالی در اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کرج مرتفع خواهد شد

فرماندار کرج از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کرج بازديد کرد و به برنامه‌ريزي براي استفاده پساب تصفيه خانه تاکيد نمود.

علی اسدیان سرپرست فرمانداری شهرستان کرج به همراه ابوالفضل اینانلو فرماندار اشتهارد، معاونین برنامه ریزی فرمانداری کرج و اشتهارد، رئیس سازمان جهادکشاورزی شهرستان کرج، مدیر جهاد کشاورزی کرج و نیز نماینده بودجه استانداری البرز از روند عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان و پروژه انتقال پساب فاضلاب کرج و اراضی ماهدشت بازدید به عمل آورد.

اسدیان در بازديد از سايت تصفيه خانه فاضلاب از پيشرفت فيزيکي اين پروژه ابراز رضايت کرد و گفت: اين طرح از نيازهاي اساسي مردم شهرستان بود که با همکاري ساير مسئولان اکنون به مرحله بهره برداري رسيده است.

فرماندار کرج در بازدید از روند اجرایی تصفیه خانه فاضلاب کرج و پروژه انتقال پس آب فاضلاب گفت: مشکلات مالی در اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب این شهر در آینده نزدیک مرتفع خواهد شد.

وي اظهار داشت: با تکميل اين طرح و وصل شدن همه خانوارهاي شهرستان به شبکه جمع آوري ظرفيت خوبي براي استفاده از پساب براي استفاده در بخش کشاورزي فراهم مي‌شود.

سرپرست فرماندار کرج گفت: با توجه به کاهش سطح آب‌هاي زيرزميني و کمبود آب در منطقه مي‌توان با امکان سنجي مناسب از اين پتانسيل براي جبران کم آبي استفاده کرد.

وی افزود: این پروژه علاوه بر اینکه که یک بخش از سلامت جامعه را تامین می‎کند با هدایت چنین آب‎های می‎توانیم به بهداشت عمومی جامعه کمک و جلوی بسیاری از بیماری‎ها را بگیریم.

اسدیان از همکاری شهرستان ماهدشت به لحاظ تسریع در اجرای این پروژه عظیم تقدیر و تشکر کرد و افزود امیدواریم چالشهای پیش رو هر چه سریعتر مرتفع شوند.

مدیرجهاد کشاورزی کرج نیز در این بازدید با اشاره به اینکه تا کنون 45 درصد از بخش اول این پروژه که احداث ایستگاه پمپاژ است به مرحله تکمیل رسیده است افزود: برای تکمیل و راه اندازی پروژه انتقال آب و ادامه کار پروژه تصفیه خانه به اعتباری بالغ بر چهار میلیارد دیگر نیاز است.

وی خاطر نشان کرد: با راه اندازی مرحله اول طرح تصفیه خانه ماهدشت 100 درصد جمعیت شهری زیر پوشش خدمات بهداشتی و فاضلاب قرار می گیرند.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *