سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۷:۲۴ ب.ظ
خانه » خبر » افزایش سهمیه استان البرز در جشنواره ملی علم تا عمل به 80 طرح برگزیده دانش بنیان

افزایش سهمیه استان البرز در جشنواره ملی علم تا عمل به 80 طرح برگزیده دانش بنیان

دبیر چهارمین جشواره علم تا عمل استان البرز از موافقت دبیرخانه مرکزی این جشنواره با افزایش تعداد سهمیه استان البرز از 60 طرح به 80 طرح دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، دکتر سید علی اکبر هاشمی راد با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه در مهلت مقرر ثبت نام چهارمین جشواره ملی علم تا عمل، 141 طرح دانش بنیان و فناورانه در سامانه استان البرز ثبت گردید، طی مکاتبه‌ای با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خواستار افزایش سهمیه استان شدیم که با افزایش تعداد سهمیه طرحهای استان البرز از 60 طرح به80 طرح در نمایشگاه امسال موافقت شد.

وی افزود: پس از ارزیابی طرحهای ثبت شده در سامانه توسط کمیته داوری، 80 طرح برگزیده و برتر مشخص و برای شرکت در نمایشگاه ملی علم تا عمل معرفی شدند.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز با اشاره به زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره گفت: جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل، اواخر مهرماه سال جاری به میزبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران با حضور طرحهای برگزیده استانهای مختلف کشور برگزار خواهد شد.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *