یکشنبه , بهمن ۱, ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
خانه » اجتماعی » افزایش مشارکت جامعه پزشکی در انتخابات نظام پزشکی

افزایش مشارکت جامعه پزشکی در انتخابات نظام پزشکی

رئیس هئیت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی گفت: مشارکت جامعه پزشکی در این دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی 47910 نفر بوده که نسبت به دور گذشته با افزایش 4 هزار نفری روبه رو بوده است.

سازمان نظام پزشکی

شبکه خبر دانشجویان البرز – سرویس اجتماعی
مراد هاشم زهی با اشاره شائبه های ایجاد شده در خصوص مشارکت جامعه پزشکی در انتخابات سازمان مطبوعشان ،گفت: مشارکت جامعه پزشکی دراین دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی نسبت به ادورا گذشته افزایش داشته است.

رئیس هئیت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی افزود: مشارکت جامعه پزشکی در این دوره از انتخاباتسازمان نظام پزشکی 47910 نفر بوده که نسبت به دور گذشته با افزایش 4 هزار نفری روبه رو بوده است.

وی ادامه داد: در برخی صندوقها از جمله صندوق داروسازی تهران میزان مشارکت حدود 2 برابر دور قبل بود و شکایتی که یکی از نامزدها در این صندوق داشت نیز بعد از بررسی هیچ تغییری در نتیجه به وجود نیامد و در این صندوق نیز انتخاب خیرالله غلامی و حمید خویی تأیید شد.

هاشم زهی در گفتگو با طبنا تصریح کرد: انتخابات سازمان نظام پزشکی در 186 شهرستان برگزار و فقط در شهر میاندوآب به علت اینکه تعداد نامزدهای انتخابات از حد نصاب لازم کمتر بود انتخابات به مرحله میاندوره ای رسید و غیر از آن نتیجه انتخابات در تمام شهرهای کشور تأیید نهایی شد.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی اضافه کرد: مرحله بعدی این انتخابات تشکیل هیئت مدیره های جدید نظام پزشکی در 186 شهر است که 27 اسفند انجام می شود و بعد از آن با تشکیل مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی تا دو هفته بعد از تشکیل هیئت مدیره ها ، مجمع عمومی این سازمان، 25 نفر اعضای شورای عالی و رئیس کل سازمان نظام پزشکی را انتخاب می کنند.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

شهرسازی ریل‌ پایه

شهرسازی ریل‌ پایه در مسیر تحقق

عباس آخوندی – آنان چاره را در انتقال ایده‌ی طراحی شهر از حمل‌ونقل شخصی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *