دوشنبه , بهمن ۲, ۱۳۹۶ ۷:۳۶ ق.ظ
خانه » خبر » انتشار 19 عنوان کتاب توسط انتشارات جهاد دانشگاهی البرز

انتشار 19 عنوان کتاب توسط انتشارات جهاد دانشگاهی البرز

مدیر انتشارات جهاد دانشگاهی واحد استان البرز از چاپ  و انتشار 19 عنوان کتاب در یک سال گذشته توسط انتشارات جهاد دانشگاهی این واحد خبر داد.

شبکه خبر دانشجویان البرز – دانشگاه
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز حشمت الله جلیلی با اعلام این خبر گفت: کتاب‌های «اسکان غیر رسمی در ایران»، «ارزیابی برترین شهرهای جهان»، «مهارت‌های سازگاری خلاق برای کودکان»، «جامعه شناسی مهاجران جنگ تحمیلی»، «تدریس در جهت هوش موفق»، «مبانی ژئوفیزیک کاربردی»، «دیدگاه‌ها و نظریات توسعه روستایی»، «اختلال‌های روانی- حرکتی»، «روش‌های سنتز ترکیبات آلی»، «مجموعه مقالات اولین کنگره حضرت امام خمینی جلد 1و 2و 3»، «اصول ایمنی در آزمایشگاه شیمی»، «روانشناسی بالینی کودک»، «اسلوب الکتاب و الانشاء»، «شیمی معدنی جلد 1 و2»، «انگلیسی برای دانشجویان» و «روشهای آماری بررسی کنش افتراقی سوال (DIF)در آزمونهای سرنوشت ساز» از عناوین چاپ شده در یک سال گذشته هستند.
وی افزود: این کتاب‌ها در قطع وزیری و با تیراژ یک هزار نسخه هستند و 16 عنوان از این عناوین چاپ اول و 3 عنوان از کتاب‌ها نیز چاپ سوم تا پنجم می‌باشند.
مدیر انتشارات جهاد دانشگاهی واحد استان البرز با بیان اینکه 13 عنوان کتاب نیز در حال بررسی برای چاپ و انتشار است، افزود: «فرهنگ توسعه نظام‌های سیاسی»، «زوال شهری»، «آشنایی با زبان‌ها و خطوط ایرانی پیش از اسلام»، «جغرافیای شهری»، «برنامه درسی پنهان» و «فرهنگ واژگان مخاطرات محیطی» از جمله عناوین کتاب‌هایی است که در حال بررسی برای چاپ اول می‌باشد.
جلیلی در پایان خاطر نشان کرد: «مباني شيمي معدني جلد 1»، «مباني شيمي معدني جلد2»، «درآمدي بر مباني جغرافياي اقتصادي»، «تجزيه كيفي به روش نيمه ميكرو»، «آناليز عددي»، «درآمدي بر برنامه ريزي شهري» و «آزمايشگاه شيمي عمومي1» عناوین کتاب‌هایی است که در حال بررسی برای چاپ سوم تا پنجم است.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *