یکشنبه , بهمن ۱, ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
خانه » خبر » انتصاب علی اسدیان به عنوان سرپرست فرمانداری کرج

انتصاب علی اسدیان به عنوان سرپرست فرمانداری کرج

بی تابی استاندار البرز، در عزل فرماندار کرج

شبکه خبر دانشجویان البرز – سیاسی

در حالی که روز گذشته مراسم تحلیف ریاست جمهوری انجام گرفت و به قطع یقین پس از استقرار دولت و وزرای کابینه حسن روحانی تمامی استانداران کشور عوض خواهند شد، اصغر عربیان در اقدامی شتابزده ایران نژاد فرماندار کرج را عزل کرده و علی اسدیان را به عنوان سرپرست فرمانداری منصوب کرد.

عربیان که خود در شش ماه پایانی دولت احمدی نژاد به استانداری البرز منصوب شده بود واکنش های منفی فراوانی را با خود همراه کرد که در این مدت کم دقیقا چه برنامه ریزی خاصی خواهد داشت. اما اقدام غیر منطقی وی در واپسین روزهای مسئولیتش، این شائبه را مطرح خواهد کرد که پست های مدیریتی استان البرز، قبل از استقرار دولت جدید، محل تصویه حساب های درونی دولت دهمی ها  شده است. چرا که یک مدیر در سطح استاندار، نتوانسته است در این مدت کم، فرماندار بزرگ ترین شهرستان خود را تحمل کند.

متن حکم استاندار البرز:

نظر به مراتب تعهد، توان، شایستگی، سوابق و تجارب جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان «سرپرست فرمانداری شهرستان کرج» منصوب می شوید.

 اميد است در راستاي تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با سرلوحه قراردادن عدالت گستري، مهرورزي  با بندگان خدا، خدمتگزاري به آحاد ملت، تعالي معنوي كشور، در اجراي دقيق سياستها وتصميمات دولت خدمتگزار و لحاظ قوانين و مقررات مربوطه  موفق و مؤيد باشيد.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *