چهارشنبه , بهمن ۴, ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ق.ظ
خانه » خبر » اکبریان: هدف اصلی غربی ها تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است

اکبریان: هدف اصلی غربی ها تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی ، عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج ، اشتهارد ، فردیس و آسارا درباره نقشه های اخیر آمریکا و هم پیمانان غربیش درباره حمله به کشور سوریه گفت : وجود یک کشور جعلی و حکوکت غاصب و زورگو به نام رژیم صهیونیستی در خاورمیانه همواره با بحران آفرینی برای مردم این منطقه همراه بوده است.

کشورهای غربی برای تامین امنیت رژیم اشغالگر قدس ، سوریه را تهدید نظامی و جنگ می کند.
وی ادامه داد : کشورهای غربی از جمله آمریکا و اروپا شرایطی را فراهم کردند که این حکومت جعلی ، سرزمین مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین را اشغال کرده و طی چند دهه اخیر همه کار برای بقا و حفظ این رژیم نامشروع انجام داده اند.
اکبریان با اشاره به بحران سوریه اذعان داشت : از ابتدای این بحران غربی ها از مخالفان دولت بشار اسد حمایت کرده و با تجهیز تروریست ها به سلاح های پیشرفته جنگی به صورت آشکار از این جانیان علیه مردم بی دفاع سوریه حمایت کردند.
اکبریان ادامه داد : کشور های استکباری و در راس آن امریکای جنایتکار زمانی که عدم همراهی مردم سوریه با تروریست ها و همچنین موفقیت های ارتش سوریه در تامین امنیت مشاهده کردند متوجه شدند که تروریست های دست نشانده خود نمی توانند اهداف آنها را برآورده سازند ،خودشان می خواهند وارد میدان شوند.
نماینده مردم کرج در خانه ملت با اشاره به تهدید های آمریکا برای حمله نظامی به سوریه ابراز کرد : آنها ادعا می کنند که سوریه از سلاح های شیمیایی استفاده کرده است و به همین دلیل می خواهند به سوریه حمله کنند اما این ادعا بر اساس اسناد و مدارک موجود کذب محض است و هنوز بازرسان سازمان ملل تحقیقات خود را به پایان نرسانده بودند آمریکا و متحدانش تصمیم حمله به سوریه را داشتند.
اکبریان با اشاره بعه دلیل اصلی تهدید سوریه بیان داشت : همه مسایل مانند استفاده از بمب شیمیایی توسط ارتش سوریه در مقابله با مخالفانش ادعای واهی است و آمریکایی ها دلشان برای مردم سوریه نسوخته است.
وی در پایان تاکید کرد : هدف اصلی غربی ها تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است و می خواهند با سرنگونی دولت بشار اسد و روی کارآمدن یک رژیم دست نشانده به این هدف برسند.این در حالی است که حمله به سوریه بحران در منطقه را افزایش داده و نخست رژیم صهیونیستی و کشورهای حمله کننده به سوریه را متضرر خواهد کرد.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *