دوشنبه , بهمن ۲, ۱۳۹۶ ۷:۳۷ ق.ظ
خانه » سیاسی » داخلی » بازدید سرزده استاندار البرز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان
سیدحمیدطهائی
سیدحمیدطهائی

بازدید سرزده استاندار البرز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

استاندار البرز بصورت سرزده در برخی دستگاه های اجرایی استان حضور پیدا کرد و از نزدیک روند ارائه خدمات به مردم را زیر ذره بین قرار داد.

به گزارش استانداری البرز، “سیدحمیدطهائی” از نخستین دقایق صبح امروز سرزده و بدون خبر، با حضور در سازمان مدیریت  و برنامه ریزی استان، عملکرد مسئولان و روند ارائه خدمت به مردم در دستگاه ها را مورد بررسی قرار داد.

وی  جهت بررسی وضعیت و خدمات ارائه شده از طرف ادارات دولتی به ارباب رجوع، به طور سرزده از سازمان برنامه ریزی استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت و خدمات‌رسانی این سازمان قرار گرفت.

طهائی، تکریم ارباب رجوع، رسیدگی به مشکلات و وظیفه‌شناسی را الویت مدیران ادارات دانست و گفت: ادارات بایستی با نظم و انضباط کاری و ورود و خروج‌های منظم در جهت تسریع کار ارباب رجوع وقت شناسی لازم را داشته باشند.زیرا ارباب رجوع زمانی تکریم می‌شود که کارش در کمترین زمان ممکن انجام شود.

وی افزود: اکنون که فرصت خدمت صادقانه به خلق برای شما فراهم شده است باید با استعانت از درگاه الهی، فرصت را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به آحاد مختلف مردم که همواره پشتیبان نظام بوده‌اند، گام بردارید.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

حزب اتحاد ملت ایران اسلامی

نشست شهرها چگونه اداره می شوند؟

منطقه البرز حزب اتحاد ملت ایران اسلامی برگزار میکند : 💢 سلسله نشست های مدیریت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *