چهارشنبه , بهمن ۴, ۱۳۹۶ ۱:۰۹ ق.ظ
خانه » خبر » برگزاری اولین آزمون جامع راهنمایان گردشگری در استان البرز

برگزاری اولین آزمون جامع راهنمایان گردشگری در استان البرز

آزمون عملی دوره های آشپزی عمومی در موسسه رزسفید البرز

شبکه خبر دانشجویان البرز – فرهنگی

استان البرز با وجود بهره مندی از ظرفیت های فرهنگی و تاریخی و طبیعی بسیار زیاد و داشتن بیشترین تاسیسات پذیرایی در مسیر گردشگری کرج –چالوس، نیاز به نیروی آموزش دیده در این بخش دارد.
این استان در بخش موسسات آموزشی دوره های کوتاه مدت گردشگری در حال حاضر، دارای  چهار موسسه آموزش گردشگری در رشته های مدیریت فنی، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی ، طبیعت گردی ،هتلداری و میزبانی و آشپزی عمومی و تخصصی و دوره های کوتاه مدت زیر 30 ساعت می باشد.
آزمون عملی دوره های آشپزی عمومی در موسسه رزسفید البرز با مدیریت سرکار خانم شهناز فصاحتی که خود از مدرسان دانشگاه  جامع علمی کاربردی و مدرس فنی و حرفه ای  می باشد در تاریخ 29/5/92 در موسسه مورد نظر برگزار گردید . در این آزمون   دانش آموختگان دوره های آموزشی به مدت 216 ساعت گذرانده وپس از قبولی گواهینامه مهارت  آشپزی از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری دریافت خواهندکرد. هدف از برگزاری این دوره ها آشنایی  با انواع غذاهای سنتی و فرنگی  وپخت باکیفیت تر و تزئین غذاها و رعایت بهداشت  و ایجاد اشتغال در استان و بالا بردن سطح کیفیت واحد های ارائه دهند خدمات  پذیرایی  و جذب گردشگر در استان می باشد.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *