یکشنبه , بهمن ۱, ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ق.ظ
خانه » خبر » برگزاری دومین جشنواره سراسری فیلم اولی ها

برگزاری دومین جشنواره سراسری فیلم اولی ها

دومین جشنواره فیلم اولی های انجمن سینمای جوان همزمان در استان البرز و 30 استان کشور در حال برگزاری است.

شبکه خبر دانشجویان البرز – فرهنگی
محمد حسین عابدی دبیر انجمن سینمای جوان کرج در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی حوزه هنری استان البرز با اعلام این خبر از استقبال بالای  فیلم سازان و هنرجویان جوان استان البرز از این جشنواره خبر داد و گفت: جشنواره فیلم اولی ها با حضور هنرمندانی در سراسر کشور در حال برگزاری است که اولین اثر کوتاه خویش را تحت عنوان پایان نامه فارغ التحصیلی به انجمن سینمای جوان ارائه نموده اند.
دبیر انجمن سینمای جوان کرج با اشاره به کیفیت مطلوب آثار ارائه شده در جشنواره دوم اضافه کرد: فیلم کوتاه عنکبوت ساخته علیرضا اسفندیار نژاد نیز از انجمن سینمای جوان کرج به بخش مسابقه فیلم کوتاه جشنواره دوم راه یافته است.
وی در بخشی از سخنان خویش با اشاره به حضور هنرجویان جوان و مستعد البرزی در این جشنواره به خبرنگار حوزه هنری گفت: نمایش آثار ارسالی هنرجویان سینمایی به این جشنواره  به همت حوزه هنری استان البرز در نگارخانه سوره حوزه هنری و در فضایی مطلوب از یکشنبه 17 شهریور ماه 92 و از ساعت 13 آغاز گردیده و پذیرای حضور هنرجویان و علاقه مندان عرصه سینمایی در این استان خواهد بود.
عابدی در ادامه به بخش های مختلف نمایشی جشنواره دوم  فیلم اولی ها در نگارخانه سوره حوزه هنری استان البرز اشاره کرد که از آن جمله می توان به نمایش آثار برگزیده فیلم اولی ها ، نمایش آثار برگزیده بخش بین الملل فیلم کوتاه تهران و آثار منتخب فیلم کوتاه تهران اشاره کرد.
شایان ذکر است در حاشیه برگزاری جشنواره “کارگاه تخصصی ایده در فیلم نامه “ویژه هنر جویان جوان و عموم علاقه مندان عرصه سینمایی با حضور آقای حسنی زاده در محل نگارخانه سوره حوزه هنری استان البرز واقع در کرج/میدان نبوت/خ میلاد 4/حوزه هنری استان البرز برگزار خواهد گردید.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *