سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۱:۴۳ ب.ظ
خانه » خبر » بیانیه جمعی از اساتید، هنرجویان و هنرمندان جوان استان البرز

بیانیه جمعی از اساتید، هنرجویان و هنرمندان جوان استان البرز

پیرامون حضور گرم و با بصیرت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا

حضور در انتخابات

شبکه خبر دانشجویان البرز – سرویس سیاسی
جمعی از اساتید، هنرجویان و هنرمندان جوان استان البرز با محوریت و همراهی حوزه هنری اسنان البرز بیانیه ای پیرامون حضور گرم و با بصیرت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا صادر نمودند:

بسمه تعالی

به برکت انقلاب اسلامی و خون پاک شهیدان و همت بزرگمردان این دیار انتخابات تجلی عزم و اراده ما مردمی است که دلباخته میهنمان و ارزش های متعالی آن هستیم.

هنرمندان به عنوان قشر فرهیخته جامعه همواره در مسیر انقلاب اسلامی و تعالی و پیشرفت جامعه نقش بی بدیلی را ایفاء نموده اند و دلباختگی خود را به راه و مرام بزرگان فرهنگ و اندیشه این مرز و بوم به ظهور رسانده اند.
اینک که ایران اسلامی و عزیز ما در مرحله حساس و سرنوشت ساز حرکت خود به سوی جامعه ای آرمانی و مطلوب قرار گرفته و از سویی توسط دشمنان ملت مورد هجمه فرهنگی، رسانه ای و اقتصادی واقع شده ، ما هنرمندان متعهد ، اعم از اساتید ، پیشکسوتان و جوانان هنرمند استان البرز همچنان بر حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و شوراهای شهر و روستا و از طرفی ارتقاءکیفیت انتخاب خود پافشاری نموده و همه مردم عزیز فرهنگ دوست و هنردوست را به این امر مهم و مقدس فرامی خوانیم.

همچنین بدین وسیله از نامزدهای محترم ریاست جمهوری و شوراهای شهر خواستاریم در هر حال حمایت از عرصه هنر و هنرمندان متعهد و دلسوز را در اولویت های برنامه های خود قرار دهند تا در آینده ای نزدیک شاهد رونق هرچه بیشتر هنر در زندگی فردی و اجتماعی مردم عزیز باشیم و بدین ترتیب میزان رضایت مندی در اقشار مختلف جامعه افزایش یابد.

اساتید، هنرجویان و هنرمندان جوان استان سرافراز و هنرپرور البرز امیدوارند با کمک و حمایت مسئولین محترم بتوانند رسالت تاریخی خود را در این ایام و برای نسل های آینده با قوت و ظرافت به انجام برسانند.

من ا.. التوفیق

جمعی از اساتید، هنرجویان و هنرمندان جوان استان البرز

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *