چهارشنبه , بهمن ۴, ۱۳۹۶ ۱:۰۰ ق.ظ
خانه » فرهنگی » دفاع مقدس » تجلیل از خانواده های شهدای امور تربیتی در البرز

تجلیل از خانواده های شهدای امور تربیتی در البرز

همزمان با فرارسیدن هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی ، آیین تجلیل از خانواده های معظم شهدای امور تربیتی و فعالان عرصه تربیت اسلامی روز دوشنبه در کانون امام علی (ع) آموزش و پرورش ناحیه یک کرج برگزار شد.

خانواده شهدا

شبکه خبر دانشجویان البرز – سرویس فرهنگی

در این مراسم اعضای خانواده های شش شهید امور تربیتی استان البرز با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تجلیل شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در این آیین با اشاره به برنامه های درنظر گرفته شده برای هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی که از فردا / هشتم اسفند ماه آغاز می شود، گفت: هدف اصلی در اجرای برنامه های این هفته استفاده از ظرفیت دانش آموزان در تمام برنامه ها است.

ˈابراهیم آخوندیˈ برگزاری همایشهای 300 و 200 نفره دانش آموزی بصیرت دینی در تمامی مناطق تابعه ، دیدار با آیات عظام، مسابقه جشنواره تجارب برتر تربیتی و برنامه سپاس معلم را از جمله این برنامه ها برشمرد.

وی اظهار کرد: استفاده از ظرفیت های نظری، جسمی، اندیشه ای و توان و مشارکت دانش آموزان و والدین دانش آموزان از جمله برنامه های پیش روی این معاونت است. / ایرنا

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

نویسندگان البرزی در کنفرانس هند

نویسندگان البرزی در کنفرانس بین المللی تاریخ شفاهی هند

سمیر کتف و سعیده محرمی  از نویسندگان حوزه هنری البرز با حضور در نوزدهمین کنفرانس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *