سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۱:۴۳ ب.ظ
خانه » خبر » تغییر زمان بر گزاری جشنواره هنرهای تجسمی کودکان ونوجوانان

تغییر زمان بر گزاری جشنواره هنرهای تجسمی کودکان ونوجوانان

 زمان برگزاری سومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودکان و نوجوانان تغییر کرد.

شبکه خبر دانشجویان البرز – فرهنگی

سومین جشنواره بین المللی رشد و توسعه هنری کودکان و نوجوانان دررشته‌های نقاشی، خوشنویسی، حجم و ادبیات که قرار بود ۱۶ تا ۱۸ مهرماه سال جاری برگزار شود به ۲۹ مهر تا اول آبان ماه موکول شد.

دبیرخانه سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودکان و نوجوانان اعلام کرد به خاطر همزمانی جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودکان و نوجوانان (رشد و توسعه هنری) با جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان و با توجه به اینکه جشنواره تجسمی کودک و نوجوان در آغاز راه است و نیاز به بستر‌ها و فرصت‌هایی برای طرح در جامعه و تاثرگذاری دارد، زمان جشنواره به ۲۹مهر تا اول آبان ماه سال جاری تغییر کرد.

سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودکان و نوجوانان در سه بخش کارگاه‌های تخصصی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی، حجم و کاردستی، خلاقیت در خط و خوشنویسی، قصه گویی، نمایش‌های خلاق و ادبیات کودکان و بازی‌های خلاق)، میزگرد و سخنرانی برای مربیان هنر کودک و نوجوان، خانواده‌ها و مدیران فرهنگی و نمایشگاه‌های آثار برگزیده دوره قبل جشنواره، آثار تصویر سازان کتاب کودک و نوجوان، اسناد هنر و ادبیات کودک و نوجوان، کتاب‌های برگزیده تصویر سازی برای کودک و نوجوان، آثار هنرمندان میهمان خارجی و نمایش ماسک‌های ادبیات کود ک و نوجوان برگزار می‌شود.

کودکان ونوجوانان متولد ۱۶ مهر ماه ۱۳۷۸ تا ۱۶ مهر ۱۳۸۶ (۶ تا ۱۴ سال) می‌توانند تا ۲۵ شهریور ماه برا ی شرکت در جشنواره در سایت www. koodakart. ir ثبت نام کنند.

یاسمین سینایی، سحر ترهنده، علی تن، نادر موسوی فاطمی و بهرام کلهرنیا شورای علمی و هیات انتخاب سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودکان و نوجوانان هستند و شورای سیاستگزاری جشنواره متشکل از حمید شاه آبادی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (رییس شورا)، اصغر امیرنیا؛ مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (دبیر شورا)، بهرام کلهرنیا، یاسمین سینایی، جلیل جوکار، سیدکمال موسوی، عبدالرحیم سیاهکارزاده، سیداحسان قاضی‌زاده، سیدصادق رضایی، رمضان علی حیدری خلیلی است.

سومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان با شعار رشد و توسعه هنری به دبیری بهرام‌کلهرنیا از سوی مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ۱۶ تا ۱۸ مهر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *