سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۱:۴۲ ب.ظ
خانه » سیاسی » داخلی » فایل صوتی- دم خروس مسئولان موسسه نورمعرفت نمایان شد!
موسسه نور معرفت

فایل صوتی- دم خروس مسئولان موسسه نورمعرفت نمایان شد!

افشای فایل صوتی منتصب به ح.ک، مسئول موسسه نور معرفت مبنی بر حمله به سفارت عربستان

اختصاصی اسنا – علی رغم ادعاها و صدور بیانیه های متعدد توسط مسئولین مسئوسسه نور معرفت مبنی بر عدم دست داشتن درحمله و  سازماندهی حوادث سفارت عربستان اخیرا فایل صوتی منتشر گردیده است که در آن ح.ک آمر و سازماندهی کننده حمله به سفارت عربستان با هدایت و فرمان به مسئولین و اعضاء این موسسه آنها را برای حمله به سفارت و آتش زدن و غارت اموال و اسناد سفارت عربستان تشویق و هدایت می نماید.

این درجایی است که نامبرده و موسسه مذکور در بیانیه های اخیر خویش با اتهام زنی به رسانه های دلسوز و امین، آنها را رسانه های بی تقوا و دروغگو خطاب نموده است که  از شارلاتانیسم رسانه ای حمایت می نمایند و با ادعای اینکه در طول این چند سال هیچکدام از مسئولین و اعضاء در هیچ محکمه قضایی حضور نداشته و محکوم نشده است به لجن پراکنی و فرار رو به جلو پرداخته اند که گزارشهای اعضاء پس از حمله به سفارت و دستور ح.ک جهت جمع اوری اسناد و اطلاعات داخل سفارت جهت ضربه سنگین بر پیکره دستگاه دیپلماسی دولت یازدهم به وضوح قابل برداشت می باشد.

در این فایل صوتی مسئولین موسسه نورمعرفت، مسئولین کشور را به همراهی با معترضین و نشان دادن چراغ سبز توسط دولت و نیروی انتظامی محکوم می نماید و همچنین در ماجرای حمله به سفارت انگلیس پلیس دیپلمات را حقوق بگیر انگلیس برمی شمارد که این حمله و سیاه نمایی علیه دستگاه انتظامی و امنیتی کشور قابل تامل جدی می باشد،

این در حالی است که رئیس جمهور محترم دکتر حسن روحانی در همایش اخیر در دیدار با سران قوه قضائیه برخورد و صدور حکم  متناسب با این اقدام ضدامنیت کشور برای عاملان و آمران آن را خواستار بودند. با گذشت زمان هر روز ابعاد دقیق تر و اسناد خدشه ناپذیر تری از عاملان و آمران خودسر در حمله به سفارت عربستان منتشر می گردد بطوری که این موسسه و مسئولان آن ادعای پاک دستی و حرکت به سمت جهاد فرهنگی برای نوجوانان و جوانان را به عنوان مجموعه های  خودجوش مردمی دارند.حال این سوال مطرح می شود :
آیا مسئولان مربوطه نمی بایست نسبت به مجوزهای صادرشده برای این افراد معلوم الحال و موسسات به اصطلاح خودشان خودجوش و مردمی  در سراسر کشور تجدیدنظر نمایند؟!
آیا نمی بایست با وجود اسناد و موارد متقن در ایجاد انحراف در فکر و ذهن و سوء استفاده از احساسات پاک جوانان و نوجوانان و ابطال مجوزهای این موسسات مدعی پاکدستی خانواده ها و فرزندانشان را از لوس این افراد کج فهم و کج فکر که حمایت از نظام جمهوری اسلامی و رهبری را در هرشرایطی  حتی با سفاهت جائز می دانند و موجب تخریب چهره مجموعه های خودجوش ارزشی با تاثیرگذاری مثبت می شود،نجات داد؟!
چگونه فردی می تواند مدعی کار فرهنگی باشد  ولیکن با سازماندهی و سوء استفاده از احساسات جوانان و شور جوانی  و با وعده ارائه پول جهت خرید اسناد داخل سفارت  و فحاشی های بسیار زشت و زننده که در صحبت ها و الفاظ خود دارد شک نکرد؟ و به راستی این پول هایی که به راحتی برای خرید اسناد و اطلاعات و اقدام علیه امنیت ملی  هزینه می گردد منبع مالی آن را باید در کدام کشور خارجی جستجو کرد؟!
لازم به ذکر است دادگاه این افراد در تاریخ 28 تیرماه 1395 برگزار می گردد و همگان منتظر هستند تا قاطعیت قوه قضائیه را در برخورد با این افراد مخل امنیت عمومی نظاره نمایند.

فایل صوتی دستور حمله به سفارت توسط ح.ک، منتشر شده در فضای مجازی

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

تروریسم و شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی و تداوم حیات تروریسم

ژیلا احمدی – دانشجوی دکتری روابط بین‌الملل شبکه‌های اجتماعی چه تأثیری بر گسترش افکار و …

یک دیدگاه

  1. خخخخخخ
    دست و پا زدنتون برای اینکه روحانی تک دوره ای نشه خنده داره…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *