یکشنبه , بهمن ۱, ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ق.ظ
خانه » سیاسی » داخلی » سرپرست جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد
علی خیلدار

سرپرست جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپرست جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، طی حکمی از سوی سید رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی خیلدار به عنوان سرپرست جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز منصوب شد.
در متن حکم انتصابی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:
جناب آقای خیلدار، نظر به شایستگی و تجربیات ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و نیز تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استانی و برقراری ارتباط با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و فرهنگ پرور استان با بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته در جهت کمک به رشد هرچه بیش تر فضایل اخلاقی و اعتلای فرهنگ و هنر در چارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید، موفق و مؤید باشید.

علی خیلدار در مراسم معارفه که ظهر روز دوشنبه در سالن سیروس صابر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد ضمن قدردانی از حسن اعتماد صالحی امیری گفت: امیدوارم با همراهی و همکاری اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بتوانم در میدان عمل پاسخ اعتماد وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز را بدهم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: از اصحاب محترم فرهنگ، هنر و رسانه کمال تشکر و قدردانی را دارم زیرا معتقدم بخش عمده روان و گفتمان انقلاب نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی در راستای تلاش های این عزیزان صورت گرفته است و خوشبختانه دستاوردهای خوبی نیز داشته است.
وی در ادامه افزود: به عنوان خادم فرهنگ و هنر در خدمت هنرمندان استان البرز هستم. همان طور که در دهه شصت دفاع از نظام اسلحه و پوتین و وسایل نظامی بود، امروزه دفاع از نظام، دفاع از فرهنگ است و تا جایی که بتوانیم از هیچ کوششی در این راه فروگذار نخواهیم بود.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

تروریسم و شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی و تداوم حیات تروریسم

ژیلا احمدی – دانشجوی دکتری روابط بین‌الملل شبکه‌های اجتماعی چه تأثیری بر گسترش افکار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *