سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۱:۴۱ ب.ظ
خانه » خبر » صدای ماندگار موسیقی ایرانی در کافه کتاب سماء

صدای ماندگار موسیقی ایرانی در کافه کتاب سماء

کامل ترین مجموعه آرشیو موسیقی ایرانی در کافه کتاب سماء در دسترس هنردوستان البرزی قرار گرفت.

اسنا – سرویس فرهنگی
به گزارش اسنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان البرز؛ مصاحبه معاونت فرهنگی هنری حوزه هنری استان البرز در خصوص راه اندازی کامل ترین آرشیو موسیقی ایرانی خبر خوشی بود که دوستداران موسیقی در  استان البرز را به اشتیاق شنیدن نواهای مورد علاقه خویش به کافه کتاب سما خواهد  کشاند.
دیری نیست که مخاطبان هنر در استان البرز برای تأمین خوراک فرهنگی خویش لاجرم مجبورند مسافت نقاط مختلف استان به پایتخت را طی نمایند تا به آن چه دوست دارند برسند. حال این خوراک فرهنگی می تواند کتابی باشد درسی و یا مجموعه ای داستانی و یا شوق شنیدن یک آلبوم موسیقی.
اسماعیل آجرلو با اشاره به عدم وجود منابع فرهنگی مناسب نیاز مخاطبان در استان البرز خبر خوش راه اندازی کامل ترین آرشیو موسیقی ایرانی در کافه کتاب سماء را به هنر دوستان البرز اعلام نمود تا زین پس علاقمندان موسیقی در استان البرز برای تأمین نوای مورد علاقه خویش به جای رفت و آمد پر هزینه و دردسر به تهران ضمن تهیه موسیقی مورد نظر خویش از آرامش حضور در کافه کتاب سماء و صرف چای و موسیقی  و مطالعه کتاب بهره مند گردند آجرلو اضافه کرد: این مجموعه که با تلاش دقیق کارشناسان حوزه هنری البرز تهیه شده است برای اولین بار در استان البرز در اختیار مخاطبان البرزی قرار می گیرد و جزء جامع ترین آرشیوهای موسیقی ایرانی است که تاکنون جمع آوری شده است.
اسماعیل آجرلو ابراز امیدواری کرد راه اندازی این آرشیو موسیقی بتواند موجب جریان سازی فرهنگی مطلوبی در تکمیل منابع فرهنگی استان البرزگردد وی در این خصوص به خبرنگار حوزه هنری گفت: این مجموعه گرانبها با هدف توزیع و دسترسی آسان برای علاقه مندان به این هنر در استان البرز جمع آوری شده و امید است سایر دستگاه های فرهنگی مسئول در اشائه این فرهنگ نقش حیاتی خویش را ایفا نمایند.
آجرلو در ادامه گفت: در جمع آوری این آرشیو تلاش شده است ذائقه و سلیقه های سنین مختلف در نظر گرفته شودو عموم مردم با سلائق مختلف بتوانند موسیقی مورد علاقه خویش را در در این آرشیو پیدا کرده و تهیه نمایند.
آجرلو در پایان ضمن برشمردن ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه از قیمت مناسب نواهای موجود و ارائه تخفیف ویژه این محصولات خبر داد گفت: با توجه به اهمیت دسترسی آسان مخاطبان در تکمیل این آرشیو سعی بر آن گردیده موسیقی های موجود با قیمت مناسب و در نظر گرفتن تخفیف ویژه ای در اختیار مخاطبان هنر دوست البرزی قرار گیرد.
گفتی است این مجموعه برای اولین بار در استان البرز به همت دفتر موسیقی حوزه هنری استان البرز تهیه شده است علاقه مندان می تواند جهت تهیه این مجموعه به”کافه کتاب سماء”(مرکز عرضه محصولات فرهنگی حوزه هنری) به آدرس کرج/بلوار امامزاده حسن /بعداز مصلی نماز جمعه روبروی نمایندگی سایپا/کافه کتاب سماء  مراجعه  و از لذت تهیه مجموعه مورد نظر و دیگر مزایای کافه کتاب سما بهره مند گردند.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *