سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۷:۰۸ ب.ظ
خانه » خبر » فراخوان ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر اعلام شد

فراخوان ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر اعلام شد

فراخوان ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در بخش ملی و بین الملل منتشر شد.

شبکه خبر دانشجویان البرز – فرهنگی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، فراخوان ششمین جشنواره تجسمی فجر در بخش ملی شامل رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سرامیک هنری و مجسمه سازی و بخش بین‌الملل شامل رشته های کاریکاتور، عکاسی، پوستر و تصویر سازی اعلام شد.
بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجردر رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد برگزار می شود.
بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی دررشته های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.
فراخوان بخش مکمل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های فیلم های مستند هنرهای تجسمی و مقالات علمی به زودی اعلام می شود.
هنرمندان برای شرکت در بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می توانند تا 29 آذرماه سال جاری در سایت جشنواره به نشانی    www.ivafestival.ir ثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.
هنرمندان برای شرکت در هر یک از رشته های جشنواره می توانند پس از مطالعه کلیات فراخوان در سایت جشنواره ، فراخوان رشته مورد نظر را مطالعه کنند و فرم ثبت نام راتکمیل کنند.
ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیری سید عباس میر هاشمی بهمن و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *