یکشنبه , بهمن ۱, ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ
خانه » خبر » نشست اعضای حوزه هنری استان با امام جمعه کرج

نشست اعضای حوزه هنری استان با امام جمعه کرج

نشست صمیمی رئیس و کادر حوزه هنری استان البرز با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در  استان البرز برگزار شد.

اسنا – سرویس فرهنگی
به گزارش واحد خبر روابط عمومی حوزه هنری استان البرز؛
نشست صمیمی رئیس و کادر حوزه هنری استان البرز با حضرت آیت الله حسینی امام جمعه و نماینده معزز ولی فقیه در استان البرز برگزار شد.
در این دیدار صمیمانه که یکشنبه 21 مهرماه و در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید، قره داغی رئیس حوزه هنری استان البرز پس از عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به ایشان، ضمن تشریح اهداف و رویکردهای حوزه هنری استان البرز گزارش کاملی از فعالیت دفاتر حوزه هنری و خدمات انجام شده حضور امام جمعه محترم ارائه کرد.
قره داغی در ادامه به لزوم هم افزایی دستگاه ها و نهادهای فرهنگی تحت لوای مقام معظم رهبری اشاره کرد و در خصوص همراهی حوزه هنری البرز با امام جمعه محترم گفت: باتوجه به آن که حوزه هنری از مجموعه های تحت عنایت مقام معظم رهبری است و حضرتعالی نماینده معظم له در استان می باشید؛ حوزه هنری استان البرز همراهی با شما را از اولویت های خویش می داند.
رئیس حوزه هنری البرز در ادامه به عمق نگاه و توجه مقام معظم رهبری به هنرمندان اشاره کرد و گفت: تاکنون حضرت آقا در حدود 4 مرتبه با هنرمندان عرصه های شعر و داستان حوزه هنری دیدار داشته اند که این نشان دهنده اهمیت این حوزه در نگاه مقام معظم رهبری می باشد.
رئیس حوزه هنری استان البرز، با بیان این نکته که حوزه هنری انجام فعالیت هنری در البرز را هیچگاه تنها منوط به تأمین اعتبار ندانسته است به برخی تنگناها و معضلات پیش رو در این حوزه اشاره کرد و افزود: به همت هنرمندان جوان البرزی و به لطف خدا رویدادهای فاخر و اثرگذاری در حوزه هنر و فرهنگ ارزشی صورت گرفته است که امید است با رهنمودهای امام جمعه محترم و حمایت مسئولین استانی بر کیفیت و کمیت این اقدامات افزوده گردد.
در ادامه این دیدارحضرت آیت الله حسینی همدانی ضمن آشنایی با فعالیت های جاری حوزه هنری البرز بر اثر گذاری فعالیت های هنری در بینش مردم اشاره و فرمودند: از اثر گذاری مجموعه های روایی مانند کتاب “دا ” نباید غافل بود. ایشان همچنین با ابراز علاقه به حضور در جلسات شعر آیینی حوزه هنری البرز گفت: سعی می کنم در جلسات شعر آیینی شما شرکت نمایم.
ایشان همچنین در این نشست ازموانع پیش روی استان و چگونگی تشکیل جلسات ساماندهی فرهنگی استان سوالاتی پرسیده نکاتی را گوشزد نمودند.
در پایان این نشست مجموعه کاملی از محصولات فرهنگی تولید شده از سوی حوزه هنری و گزارش مصور فعالیت های این حوزه حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان البرز تقدیم گردید.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *