سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۷:۲۳ ب.ظ
خانه » خبر » نشست هم اندیشی سازمان میراث فرهنگی با بخش خصوصی

نشست هم اندیشی سازمان میراث فرهنگی با بخش خصوصی

واگذاری امور تصدی گری سازمان میراث فرهنگی ، صناییع دستی و گردشگری

سازمان میراث فرهنگی استان البرز

شبکه خبر دانشجویان البرز – فرهنگی

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان البرز نشست هم اندیشی بخش دولتی و خصوصی در زمینه مصوبه هیئت محترم دولت وتصویب نامه شماره 74194/ت 4935 مورخ 4/4/1392 در خصوص واگذاری امور تصدی گری سازمان میراث فرهنگی ، صناییع دستی و گردشگری بر اساس تاکیدات مقام عالی سازمان و معاون محترم رئیس جمهورجناب آقای دکتر ملک زاده   ساعت 10صبح روز شنبه 15/4/92 در سالن خلیج فارس این اداره کل برگزار شد.
در ابتدا پیام جناب آقای دکتر ملک زاده برای حضار قرائت شد وسپس در زمینه موضوع مورد بحث مطالبی برای حضار ارائه شدنماینده محترم سازمان نیز در این نشست حضور داشته تا در صورت احتمال وجود شبهات  و یا سوالات فنی و تخصصی پاسخگوی حضار محترم باشند.
سعید امینی معاون صنایع دستی استان البرز و احمد ترکاشوند معاون گردشگری نیز به ارائه بحث تخصصی در این زمینه پرداختند و این اقدام را فرصتی مغتنم جهت ترقی حوزه های مربوطه عنوان کردند.
ضمنا در جلسه مذکور نماینده کلیه صنوف گردشگری ،صنایع دستی و سرمایه گذاری استان حضور داشتند و ضمن اعلام آمادگی برای تقبل مسئولیت ها ی مذکور از دولت محترم و جناب آقای دکتر ملک زاده و سایر مسئولین سازمان به خاطر این مهم تقدیر نمودند.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *