سه شنبه , بهمن ۳, ۱۳۹۶ ۷:۲۰ ب.ظ
خانه » خبر » پیام تجلیل حوزه هنری استان البرز به مناسبت حماسه 24 خرداد

پیام تجلیل حوزه هنری استان البرز به مناسبت حماسه 24 خرداد

سرفراز باشی میهن من


حوزه هنری استان البرز

شبکه خبر دانشجویان البرز – اسنا

پیام تجلیل حوزه هنری استان البرز به بهانه خلق حماسه عظیم سیاسی مردمان صبور ایران زمین

بسم الله الرحمن الرحیم

دیروز آدینه 24 خرداد ماه و در سالروز میلاد گل معطر عبودیت و رحمانیت حضرت سید الساجدین(ع) حماسه عظیم سیاسی ملت بزرگ ایران به بوم صفحه عظیم تاریخ حیات انقلابی این مرز و بوم رنگ داد تا صفحه رنگی جعبه های جادوی رسانه در غرب در حیرت دوباره حضور پرشور حماسه سازان سرافراز ایران عزیز اسلامی اگشت بر دهان بماند.

اخبار خلق این حماسه پر شور از حکایت و داستان دوباره عشق میان امام و امت واژه ها به ارمغان نشاند تا چکاچک دوربین های خبرگزاری های پر رونق جهانی با تمام سرعت و حرفه شان از ثبت تک تک لحظات این عشق مکرر میان ما و ولی امرمان باز بماند.

ایران اما دو شب پیش نیز پرشورترین لحظات نشاط سیاسی قبل از انتخاب را به پیکره خود تجربه نمود که پیش مقدمه ای بر خلق حماسه بزرگ امروز 24 خرداد ماه و یوم الله لبیک بود.

هنرمندان و هنردوستان کهن دیار ایران اسلامی نیز هم دوش ایرانیان پر عزت، در خلق حماسه عظیم سیاسی حضور جانانه ای یافتند تا معنای عمیق هنر متعد را میان قلم های پر اثر انتخاب اصلح بکشانند تا مهر تائیدعشق را بر لحظه لحظه های حضورشان به نشانه زنند.

فرزندان هنرمند استان البرز نیز کرانه های آسمان پر ستاره لبیک به ولی امر هنرمند مسلمین جهان را آذین بستند و با حضوری حماسی پای صندوق های اخذ آرای مردمی صفحه رنگی عزت هنرمندان استان البرز را تا ابد به عطر نسیم خوش لبخند رهبر عزیز ایران اسلامی معطر نمودند.

گرچه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آتش فروزان حضور حماسی مردمان خوب ایران زمین را هرچه پر فروغ تر نمایان میکند؛ اما امروز حواس ها نقطه حساس و سرنوشت ساز رقابت 6 نفر مرد صالح حاضر را نشانه رفته است تا تکلیف سکانداری کشتی در حال پیشرفت جمهوری اسلامی را بر دست بگیرد.

انتخابات مظهر بارز مردم سالاری دینی در حالی در سرتاسر کشور عزیزمان چون رودی سرزنده و شاد و پرطراوت جاری بود که پیر و جوان ایرانی از رنگ ها و سلایق مختلف بزرگترین تجمع انتخاباتی خود را به رخ مدعیان دموکراسی و آزادی خواهی در سراسر جهان کشانده اند.

دیروز همه آمدند، مرد و زن، پیر و جوان، ترک و فارس و لر و کرد، ایرانی آمده بود که بگوید ایران استوار است چون سرو بلند آزادی، حماسه ای عجیب رخ نمود از گوشه ی خوزستان تا شمال خراسان، از غرب ایلام تا شرق سیستان صندوق های اخذ آرای مردمی مملو از چهره های خندان مردمان آزاده ایرانی بودکه عزت مشی آنان و تعالی هدفشان می نمود.

اقشار مختلف مردمی آمدند تا اعلام کنند ارزش های انقلابشان از نان شب برایشان مهم تر است. همه ایرانیان در سرتاسر هستی اکنون در شور پر حرارت و پر طراوت یازدهمین انتخاب مرد پاستور مشتعلند تا حیاتی ترین آرمان خود را به رخ جهانیان و مدعیان حاکمیت مردمی بکشند و صدای خود را در حنجره های خود مجتمع کنند و با بالاترین واژه فریاد کنند که رهبر و پیر مهربان خود را از اعماق جان و از درون عمیق ترین احساساتشان دوست دارند و لبخند رهبر عزیز و مرجع بزرگ مسلمانان جهان و آزادگان آزادخو در هر کرانه هستی که هستند را بر هر واجبی مقدم می پندارند.

منتخب مردم هر آن که باشد باید از هم اکنون با خود مستمراً مرور نماید که بدهکار الی الابد مردمان پاک ایران زمین و خاصه مستضعفان و پابرهنگان این مرز و بوم است و باید به میثاق خود با ملت صبور ایران در پاسداری از آرمان بلند امام راحل و عظیم الشان انقلاب و پاسداشت خون گلگون کفنان پیشانی بلند ایران عزیز پایبند بماند.

آفرین واژه حقیری است بر این حضور عظیم و تشکر محقر است بر عزم این ملت شور آفرین…

پس باید شعر مقاومت و ایثار و عزت را دوباره باهم خواند از عمق جان پر تلاطم و با بلندترین صدای هستی فریاد زد :

سلام خدا بر ملت صبور ایران…

سلام خدا بر شهیدان معطرمان…..

و سلام خدا بر پیر مهربان و مراد
عزیزمان امام خامنه ای

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرج اعلام کرد، مسیر میدان شهدا به سمت مصلی بزرگ کرج، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *