دوشنبه , بهمن ۲, ۱۳۹۶ ۷:۲۸ ق.ظ
خانه » سیاسی » داخلی » کولیوند : تمهیدات لازم برای رصد و مقابله با جریان انحرافی در البرز

کولیوند : تمهیدات لازم برای رصد و مقابله با جریان انحرافی در البرز

محمدجواد کولیوند: تمهیدات لازم برای رصد و مقابله با جریان انحرافی در البرز پیش بینی شده است.

شبکه خبر دانشجویان البرز – سرویس سیاسی

نماینده مردم شهرستان کرج در مجلس شورای اسلامی، در جمع خبرنگاران با تشریح روند  مفاسد اقتصادی و زمین خواری در کرج گفت: در مورد زمین خواری های محمود آباد و گرم دره، طی ماه های گذشته اقداماتی صورت گرفته که سند این زمین ها به نام دولت صادر شده است.

محمد جواد کولیوند در جواب به سوال خبرنگار اسنا که پرسیده بود روند فعالیت های انتخاباتی جریانات انحرافی در استان به چه شکلی است گفت: فعالیت های انتخاباتی جریان انحرافی در سطح کشور در حال رصد شدن است . کرج نیز مثل خیلی از استان ها و خیلی از شهرهای دیگر دستخوش این قبلی حوادث است. علی الخصوص اینکه ما کنار پایتخت هستیم لذا معمولا اتفاقاتی که در پایتخت رخ می دهد عقبه یا ابتدایش در حاشیه هاست. ما هم حاشیه ایم،شهریار،رباط کریم،شهر قدس و ورامین و … هم حاشیه اند لذا من احساس می کنم تمهیدات لازم پیش بینی شده است.

در ادامه این نشست خبری، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در خصوص روند فعالیت و به کارگیری فرودگاه پیام گفت: قرار است با مساعدت استانداری و رئیس سازمان حج و زیارت ، پرواز حجاج بیت الله الحرام در استان های غرب تهران که شامل استان های البرز، قزوین و زنجان می شود، از فرودگاه پیام صورت گیرد.

درباره ی هرمس

همچنین ببینید

لغو کنسرت

ماجرای کنسرت و برخی امامان جمعه

اسنا، شبکه خبر دانشجویان البرز – آیت‌الله طباطبایی‌نژاد امام جمعه محترم اصفهان در خطبه‌های نماز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *