جمعه , اسفند ۴, ۱۳۹۶ ۱:۴۸ ب.ظ
خانه » درباره ما

درباره ما

شبکه خبر دانشجویان البرز

به نام خداوند “حر”

“در صحنه بمانید عزیزان من! كشور مال شماست. این قله‌هائى كه قبلاً گفتم، متعلق به شماست. در دورانى كه شما به كمال سنى رسیدید، ان‌شاءاللَّه این قله‌ها را خواهید دید و براى ملت خودتان افتخار خواهید آفرید. البته هیچ حركتى هرگز تمام شدنى نیست. حركت به سمت قله‌ها همچنان ادامه دارد و هیچ وقت متوقف نمیشود. مهم این است كه یك ملت یاد بگیرد، عادت كند و براى حركت به سمت كمال و تعالى، عزم راسخ كند. این عزم نبایستى هیچ وقت سستى پیدا كند” امام خامنه ای

دیرزمانی بود که شهر “کرج” با تمام آمد و شد مسئولینش، موقعیتی استراتژیک تحت عنوان حیاط خلوت دشمن پیدا کرد که این امر با استان شدن این کلانشهر جبران نشد.

جمعی از دانشجویان و جوانان این شهر، خسته از تمام شعارهای به گوش آشنا، در حرکتی همراه با عمل، عَلَم آرمان خواهی را در مسیر ولایت با تشکیل گروهی خودجوش و غربال شده، تحت عنوان شبکه مجازی و پایگاه اطلاع رسانی به حرکت در آوردند که این امر گرچه با پیشرفتی صعودی و خشم بدخواهان و فرصت طلبان همراه شد اما به خاطر برخی نادانی ها، تک سلیقه گی و منفعت طلبی مسئولین منتهی به تعطیلی یک ماهه سایت «اسنا» شد.

«اسنا» بارها استقلال فکری و مسیر گفتمانی اش که جز مسیر “امام، انقلاب و رهبری” نبودرا متذکر شد، اما برخی از گمنامی و صداقت اعضای این گروه سوء استفاده کرده اند و این نام را در رزومه ها و دیوار ادارات و ارگان ها با خود به یدک کشیدند.

و اما مسئولین بی تدبیری که ما را مجبور به گذاشتن و رفتن کرده اند!
بدانند که ما همان جوانان اهل “نه دی” هستیم، همانانی كه تنها، امام خامنه ای رسته” افسری” را با بر دوش ما نهاد، ما همان دبستانی های امید امام روح الله هستیم…

ما نسلی هستیم كه رمی جمراتمان را با سنگ زدن به سران فتنه به جای آوردیم. نسل ما بود که باصلابت شب و روز مقابل تیر فتنه گران در محیط مجازی ایستاد، محیط مجازی عین جنگ چریكی است، محیط مجازی نبرد تن به تن فكرهاست و متاسفیم که وقت به جایی می رسد که اینها را باید برای همسنگران باکری ها و همت ها بازگو کنیم…

مسجدالنبی شرافتش به نبی است … بقیع را بقیع تفسیر می کند… و خانه خدا مکعبی است مظلوم میان ما آدمها…«اسنا» نیز سنگری بود از زنجیره سنگرهای سایبری این گروه. روزی دشمن از تارنمای وب جهانی حذفمان کرد، و دیگر روز در قالب گوگل سنگر ما را نابود کردند و روزی هم در قالب بلاگفا و امروز نشان ها و مسئولیت ها…
اما غافل از این که نسل نه دی ادامه نسل نی و حور است، و یاد گرفته است همیشه در صحنه بماند و در جبهه باقی خواهد ماند.

سخن کوتاه می کنیم که اخلاص… کلمه رهایی از فتنه دنیاست…اخلاص رمز پیروزی حزب الله است…

و تشکر می کنیم از همراهی مخاطبان شبکه خبردانشجویان البرز و قدردانی همراه با شرمندگی از همکاران و همیاران اسنا که این پایگاه اطلاع رسانی را تا ساعات پایانی فعالیت خود تنها نگذاشته اند و در مقابل بی مهری های برخی مسئولین پشت میز نشین، تمام قد در سنگر قداست و ارمان خواهی ایستادگی کردند، و از خداوند رحمان که هر عملی انجام گرفت نیتی جز قربش نداشت، میخواهیم این عمل ناچیز را مورد قبول درگاه ابدیتش قرار دهد.

بدین وسیله تعطیلی یک ماهه فعالیت های اعضای این سایت و انحلال هیئت موسس را اعلام می کنیم و هرگونه فعالیتی از تاریخ ۱۴خردادماه سال تولید ملی مصادف با رحلت جانسوز امام امت به اسم اسنا غیر قانونی و غیر از فعالیت این گروه می باشد .

إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُمْ بُنْیَانٌ مَرْصُوصٌ
ما بدین در نه پی حشمت و جاه امده ایم / بهر شمیر زدن در رکاب امام امده ایم

مطلب فوق آخرین پست وبسایت اسنا بود که در تاریخ 14 خرداد 91 منتشر شد. با توجه به اینکه طبق اساسنامه اسنا باید سایت منحل می شد، ولی برخی با سواستفاده و اعمال فشار شبکه خبر دانشجویان البرز را ملک شخصی خود قلمداد کرده و از اسم آن سو استفاده کردند. حال برای جلوگیری از این سو استفاده تیم اصلی اسنا باز به میدان امد.

باشد که با یاری خداوند متعال بتوانیم در راه اسلام و انقلاب قدمی موثرتر از پیش برداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *